www.saraytavani.com   www.ufuksove.com

Ufuk_Sove Saray Tavan - Söve tavan modelleri oval tavan saray tavanı

Saray Tavan - Kurumsal

İstanbul - Ümraniye'de faaliyetlerine başlayan Ufuk Söve, uzun yıllar alçı dekorasyon, kartonpiyer ve boya hizmetleri ile çalışmalarını sürdürdü. Teknolojik yenilikleri müşterilerine bir alternatif olarak sunmak için sürekli kendini yenileyen Ufuk söve, 2014 yılında saray tavan uygulamalarını yapmaya başladı. Zaten Osmanlı mimarisinin günümüze yansıyan ihtişamlı ve zengin bir görünümü ile bizlere yabancı gelmeyen saray tavanı, kısa sürede tüm İstanbul ve çevre illere de sıçradı.  Ufuk söve olarak bizlerde, söve imalatı, dekorasyon, alçı, kartonpiyer, asma tavan gibi hizmetlerimize profesyonel olarak Saray Tavanı uygulamasını da eklemiş olduk.

Saray tavanının en güzel özelliği, uzun ömürlü olmasıdır. Haşere barındırmayan bu uygulama, PS (sert plastik) malzemeden üretildiği için, oldukça hafif ve kolay montaj bir mamuldür. Uygun fiyatı, solma - renk atma gibi olumsuz özellikleri olmayan, her tavan modeline kolayca entegre edilen yapılası ile de tercih sebebi olabilir.

En önemli unsur ise, tavanın ölçü ve pozisyonuna göre en uygun motifi oluşturmaktır. Elimizdeki motifler ile bir çok permütasyonda saray tavanı oluşturmak mümkündür. En güzel desenleri bir araya getirebilmek için, deneyimli dekorasyon ustalarımız tarihden günümüze kadar resmedilmiş yüzlerce saray fotoğraflarının motiflerini inceleyip, hem deneyimlemeler elde edilmiş, hem de müşterilerimizin beğenisine daha çok motif ve desenler sunmuş olduk

Ufuk söve olarak çalışmalarımızı bundan sonraki süreçlerde de yorulmadan devam ettirebilmek adına, ihtiyacımız olan tek enerji kaynağının müşteri memnuniyeti olduğunun farkındayız. Çalışmalarımızı her geçen gün bir amatör ruhu ile, profesyonelce yapmaya devam edeceğiz. Osmanlı tavan modellerinin günümüze yansımasına ayna tutan mesleğimizi ve yaşadığımız ülkeyi çok seviyoruz.

Saygılarımızla ....
Ufuk Söve Çalışanları.

 

 
Söve saray tavan denizlik fuga kat silme köşe taşı söve uygulama, söve imalat, söve çeşitleri alçı dekorasyon işleri. Dekor - İstanbul söveci.
Kartonpiyer, kemer, boya, taş yünü, alçıpan, gizli ışık, ışık bantı, bölme duvar, dekorasyon yapı inşaat.

Petrolyolu Yeşildere Cad. No:2/A Ihlamurkuyu - Ümraniye / İSTANBUL
0216 611 24 16  - 0532 367 99 54 - 0532 324 96 21
ufuksove@hotmail.com


Türk Web Ajans